Re:Nev Skin – Cena:
149.00 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek

Re:Nev Skin - tabletki na stres oksydacyjny

Gładka skóra, bez widocznych zmarszczek to marzenie każdej kobiety. Niestety, wraz z wiekiem ilość włókien odpowiedzialnych za jędrność i sprężystość najbardziej zewnętrznej powłoki ludzkiego ciała zaczyna systematycznie spadać. Jednak tworzenie się bruzd na skórze może mieć także inne podłoże. Najpopularniejszym z nich jest zbyt długa ekspozycja na światło UV, zarówno naturalne, jak i to używane podczas przebywania w solarium. Wywołuje ono tak zwany stres oksydacyjny, który jest zaburzeniem równowagi pomiędzy antyutleniaczami i wolnymi rodnikami. To właśnie te ostatnie odpowiedzialne są za tworzenie się zmarszczek. Oprócz tego mogą wywoływać stany zapalne i uszkodzenia komórek. Rozwiązaniem tego problemu są tabletki na stres oksydacyjny, które przywracają naturalną równowagę w skórze i posiadają składniki wspomagające jej nawilżenie i powrót do stanu zdrowia.

RE:NEV SKIN – W CZYM MOŻE CI POMÓC?

Podstawowym celem spożywania Re:Nev Skin jest wspomaganie redukcji zmarszczek. Jest to nierozerwalnie związane z poziomem nawilżenia skóry, ponieważ ma ono bezpośredni wpływ na wygląd i kondycję naskórka. Ponadto suplement ten wzmaga ochronę komórek skóry przed szkodliwym działaniem stresu oksydacyjnego. Dodatkowym efektem jest wspomaganie poprawy koloru skóry poprzez rozjaśnianie plam pigmentacyjnych. Ochrona przed wolnymi rodnikami oznacza również, że zawarte w suplemencie składniki są filtrami UV. Podstawowymi substancjami znajdującymi się w opracowanej w laboratorium formule są kwas hialuronowy oraz kolagen. Obie są niezwykle ważnymi elementami występującymi w skórze każdego człowieka. Kwas hialuronowy to związek mający właściwości nawilżające. Jego obecność jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania komórek naskórka i skóry właściwej. Dostarczanie go w suplemencie diety wspomaga wiązanie wody, a co za tymi idzie wpływa na jędrność i sprężystość skóry. Natomiast kolagen to włókno stanowiące podstawę budulcową komórek skóry. Z wiekiem lub pod wpływem niekorzystnego działania wolnych rodników ich liczba się zmniejsza, przez co sieć komórek staje się coraz luźniejsza i nie jest w stanie spełniać swojej funkcji w sposób, do jakiego została zaprojektowana. Dlatego tak ważne jest, aby dostarczać go z zewnątrz i na bieżąco uzupełniać powstające z czasem ubytki. Ma to działanie wspomagające redukcję zmarszczek i poprawę ogólnego stanu skóry. Selen, cynk oraz biotyna, czyli substancje, którymi wzbogacony jest suplement diety wspomagają nie tylko jego dobroczynne działanie na skórę, ale również oddziałują na włosy i paznokcie.

RE:NEV SKIN – JAK STOSOWAĆ?

Zalecane dzienne spożycie ReNev Skin to jedna kapsułka dwa razy dziennie. Suplement należy popijać dużą ilością wody. Tabletki nie mogą być uznawane za zamiennik zdrowej i zrównoważonej diety. Nie należy spożywać po upływie daty ważności produktu oraz nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

RE:NEV SKIN – PRZECIWWSKAZANIA

Suplementu diety nie powinny przyjmować osoby, u których występuje nadwrażliwość lub reakcja alergiczna na którykolwiek ze składników produktu.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Aukcje.fm w dniu publikacji opracowania. Serwis Aukcje.fm nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Aukcje.fm nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Aukcje.fm nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Aukcje.fm jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony