Re:Nev Skin – Cena:
149.00 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek

Gładka skóra, bez widocznych zmarszczek to marzenie każdej kobiety. Niestety, wraz z wiekiem ilość włókien odpowiedzialnych za jędrność i sprężystość najbardziej zewnętrznej powłoki ludzkiego ciała zaczyna systematycznie spadać. Jednak tworzenie się bruzd na skórze może mieć także inne podłoże. Najpopularniejszym z nich jest zbyt długa ekspozycja na światło UV, zarówno naturalne, jak i to używane podczas przebywania w solarium. Wywołuje ono tak zwany stres oksydacyjny, który jest zaburzeniem równowagi pomiędzy antyutleniaczami i wolnymi rodnikami. To właśnie te ostatnie odpowiedzialne są za tworzenie się zmarszczek. Oprócz tego mogą wywoływać stany zapalne i uszkodzenia komórek. Rozwiązaniem tego problemu są tabletki na stres oksydacyjny, które przywracają naturalną równowagę w skórze i posiadają składniki wspomagające jej nawilżenie i powrót do stanu zdrowia.

RE:NEV SKIN – W CZYM MOŻE CI POMÓC?

Podstawowym celem spożywania Re:Nev Skin jest wspomaganie redukcji zmarszczek. Jest to nierozerwalnie związane z poziomem nawilżenia skóry, ponieważ ma ono bezpośredni wpływ na wygląd i kondycję naskórka. Ponadto suplement ten wzmaga ochronę komórek skóry przed szkodliwym działaniem stresu oksydacyjnego. Dodatkowym efektem jest wspomaganie poprawy koloru skóry poprzez rozjaśnianie plam pigmentacyjnych. Ochrona przed wolnymi rodnikami oznacza również, że zawarte w suplemencie składniki są filtrami UV. Podstawowymi substancjami znajdującymi się w opracowanej w laboratorium formule są kwas hialuronowy oraz kolagen. Obie są niezwykle ważnymi elementami występującymi w skórze każdego człowieka. Kwas hialuronowy to związek mający właściwości nawilżające. Jego obecność jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania komórek naskórka i skóry właściwej. Dostarczanie go w suplemencie diety wspomaga wiązanie wody, a co za tymi idzie wpływa na jędrność i sprężystość skóry. Natomiast kolagen to włókno stanowiące podstawę budulcową komórek skóry. Z wiekiem lub pod wpływem niekorzystnego działania wolnych rodników ich liczba się zmniejsza, przez co sieć komórek staje się coraz luźniejsza i nie jest w stanie spełniać swojej funkcji w sposób, do jakiego została zaprojektowana. Dlatego tak ważne jest, aby dostarczać go z zewnątrz i na bieżąco uzupełniać powstające z czasem ubytki. Ma to działanie wspomagające redukcję zmarszczek i poprawę ogólnego stanu skóry. Selen, cynk oraz biotyna, czyli substancje, którymi wzbogacony jest suplement diety wspomagają nie tylko jego dobroczynne działanie na skórę, ale również oddziałują na włosy i paznokcie.

RE:NEV SKIN – JAK STOSOWAĆ?

Zalecane dzienne spożycie ReNev Skin to jedna kapsułka dwa razy dziennie. Suplement należy popijać dużą ilością wody. Tabletki nie mogą być uznawane za zamiennik zdrowej i zrównoważonej diety. Nie należy spożywać po upływie daty ważności produktu oraz nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

RE:NEV SKIN – PRZECIWWSKAZANIA

Suplementu diety nie powinny przyjmować osoby, u których występuje nadwrażliwość lub reakcja alergiczna na którykolwiek ze składników produktu.